علل عقب ماندگی

وقتی که ما به سینما می رویم و در ردیف آخر می نشینیم عقب مانده می شویم و هنگامی که بعضی از فیلم ها را تماشا می کنیم عقب نگه داشته شده حساب می شویم ولی گاهی اوقات خودم از دلم عقب می افتم تا بتوانم عقب وانت سوار شوم ولی کاش میشد علت عقب افتادگی جهان سوم را پذیرفت و البته خود آنها هم پذیرفته نیستند من که خیلی گیج هستم و ممکن است که به مسافرتی طولانی در بالای پشتبان خانه‌مان بروم تا شاید هوایی از ولایتی نسیم شود روزی که با شیلنگ آهنی وارد کارزار شدم شخصی زیبا با صورت گریه به شعر به من گفت حلوای تن تنانی بپرس تا بدانی  خب ای عزیز یا بهتر است بگویم ای پسر بدان و آگاه باش به ناآگاهی در این پادری بسی امید است برای بیکارانی مشغول مثل ما نباید به مأموران واحد گشتی شبانه را در یکی از سطل‌های زباله جایی دهد ولی گویا که این پسر که اینجا نشسته احمق است ولی من که مثل او بودم او را یک شخص معلم و عالی قدر حساب می کردم و همیشه تمرین ریاضی را روی او حساب می کردم و سلام علی کل عالم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بنام پروردگار حي و توانا انواع تجهیزات و روش های اندازه گیری و ابزار دقیق نمونه سوالات آزمون کاربر ماساژ قیمت قفل دیجیتال جان جهان یادداشت.... Darnell سید علی موسوی Heather