شازده کوچولو به یک دو راهی میرسه و از میپرسه که از کدوم طرف برم؟
میگه کجا میخوای بری؟
شازده کوچولو میگه نمیدونم.
و میگه وقتی نمیدونی کجا میخوای بری چه فرقی داره که از کدوم راه بری! 

surprise

هدف زندگی

و این حقیقت زندگی بسیاری از افرادیست که درست در همین لحظه یک نفس بر تعداد نفس های زندگیشان افزوده شد!

اگر نظر من را بخواهید، زندگی سراسر انتخاب هدف های کوچک و بزرگ و تلاش برای رسیدن به آنهاست

وقتی که هدفی برای خودتون نداشته باشید، تلاشی هم نمی کنید . پس فرقی با مرده نخواهید داشت :/ 

اگر داشتن هدف آنقدر مهم نبود، من اینجا چنین پستی منتشر نمیکردم و سمینارهای مرتبط با هدف گذاری برگزار نمیشد . بلکه من پستی با موضوع چگونه بدون هدف زندگی کنیم منتشر میکردم devil

در هر حال لطفاً چند لحظه با خود بیندیشید که از زندگی تون چی میخواین؟! میخواین چطور آدمی باشین؟! 

.

.

.

همه اینا رو با خط خوش خودتون . تاکید میکنم دستخط خودتون. روی کاغذ بنویسید و هر روز صبح قبل از اینکه شروع به کار و فعالیت کنید، دقایقی اون لیست رو بخونید و به خودتون انگیزه بدین

بیشتر از این متن رو طولانی نمیکنم :) 

اگه خواستین اطلاعات بیشتری کسب کنید، میتونید به سایت بیشتر از یک نفر یا سایت های دیگه که در این زمینه فعالیت دارند، مراجعه کنید ⁦^_^⁩

++حالا که داریم به دوران نه چندان دوست داشتنی امتحانات نزدیک می شویم، بهتر است یکی از اهدافتان کسب نتیجه خوب و مطلوب در امتحانات باشد :))))

با آرزویی موفقیت برای همه کسانی که امتحان دارند و البته کسانی که امتحان ندارند اما کنکور دارند :))

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Chris تکنولوژی ستاره حرف آخر Edith Alma پایه طراحی سایت نمونه سوالات استخدامی قراردادی دانشگاه علوم پزشکی مازندران (شهریور 98) روزانه