چای ماده مهمی است که عده ای از مردم آن را دم می‌کند و گاهی عده‌ای دیگر آن را می نوشند نوشیدن هر ماده جایز نیست و احتیاط بر فعل آن است گویا افعال ما مانند اعمال ماست پس برای بهبود وضع کلیه بیماران تالاسمی بهتر است چای را با فالوده بخوریم البته پرخوری ماده ایست بسیار مفید و ما همیشه به فکر فایده فواید خود خواهیم بود البته کار بسیار بدی است که کاربرد مشتقات چای حذف شده و ما از این بابت مورد عنایت گرفته شده ایم ای کاش جذر را آموخته بودم تا دیگر مشکلی در زندگی نداشتند باشم گاهی اوقات من دلم می خواهد سوار اتومبیل شوم و تابه خودم می آینم خود را در اتوبوس می بینم اکنون که مشکلات بحرانی شده و روابط قمر در عقرب نشده ما می‌رویم و بعداً برمیگردیم خوب عزیزان ما برای همدیگر حرف کم می آوریم پس برای همدیگر نامه می دهیم شاید تلگراف نیز بفرستیم اگر برای ما چک بفرستید خیلی خوشحال تر می‌شدم جانم را به قبری نثار می کنم ای عزیز نا آفتابی که هستی خیلی نورانی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجتمع مسکونی 275 واحدی پرنیان حافظ شیراز Nicole وبلاگ جامع گردشگری و توریست تولید کننده توری مش و مفتول و آهن آلات :: 02144044035 کافه رستوران بقچه_شیراز کارآموزی در عرصه بهداشت یادداشتهای من