حتما شده که از یه نفر بدتون بیاد و ازش عقده داشته باشین. حالا این عقده می تونه از هرچی باشه عقده ی من از این بود که هی چقولی منو می کرد و مسخرم می کرد. هم کلاسیم بود خیلی هم درس بد بود یعنی می فهمید ولی همش تنبلی در می آورد سز کلاس حواسش پرت بود به کلاس هم گند زده بود 

امروز سر زنگ ریاضی ترین هایی که معلم سر کلاس حل کرده بود رو ننوشته بود بعد معلم فهمید و اوردش نیمکت اول کنار من گفت حواست باشه هرجا ننوشت به من بگو                                                                                                                                                           بعد منم تا یه خط نمی گذاشت به معلم می گفتم بعد اخرش از بس ننوشت یه نمره ی منفی گرفت و ریاضیش که 5/5 بود شد 3/5 حالا لابد می گی چجوری 2 نمره کم گرفت زنگ فارسی هم اصلا حواسش نبود و بجای صفحه ی 36 صفحه ی 72 رو باز کرده بود بعد اول معلم نمی خواست نمرشو کم کنه ولی چون دروغ گفت که همین الان باد کولر زد به کتابش صفحش عوض شد از نمرش کم شد لابد این دفه می گی چجوری سر زنگ فارسی از نمره ریاضیش کم شد

اینو میزارم تا خودتون توی نظرات حدس بزنید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

باربري تهران فـــ✘ـــاز ✘ ســنگـــ✘ــيـــن✘ پلی آلومینیوم کلراید Ellen Sam الکتروموتور چيني گروه کامپیوتر فنی حرفه ای و کاردانش لوازم آرایشی طراحی سایت در سنندج